10 مرحله برای گرفتن یک سلفی خوب از انگشتر نامزدی

اگر شما تازه نامزد کرده اید یکی از راههای جذاب اعلام نامزدیتان به اقوام و دوستان قرار دادن یک سلفی از انگشتر نامزدیتان در اینستاگرام است (یا قرار دادن مراسم خواستگاری) . ممکن است شما علاقه زیادی به گرفتن سلفی در آیینه یا در حال در غنچه کردن لبهاتون ندارید اما سلفی گرفتن از انگشتر نامزدی با اینها خیلی فرق میکند. با پیروی از مراحل زیر میتوانید یک سلفی جذاب بگیرید.

نور مهم ترین مسئله است

عکاسی در اطاق نیمه روشن مطمئنا یک عکس تار به شما میدهد. لامپ های فلورسانت یا زرد نیز روشنایی بهتری ایجاد نمی کنند. به ما اعتماد کنید، شما برای یک عکس با کیفیت نیاز به روشنایی طبیعی دارید. اگر شما داخل فضای بسته یا بیرون هستید، دنبال نقطه ای که نور مناسب دارد بگردید، جایی که سایه روی دست شما نیفتد.

حلقه خود را بشناسید

از حلقه خود در زاویه های مختلف عکس بگیرید تا بهترین زاویه را پیدا کنید، از زاویه ای عکس بگیرید که حلقه شما را با عظمت تر نشان دهد اما سعی نکنید اندازه نگین آن را دستکاری کنید. عکس را از سمت بالا بگیرید اما از فلش اصلا استفاده نکنید.

ناخن های خود را مرتب کنید

همه میخواهند حلقه شما را ببینند اما هیچکس دوست ندارد ناخن کج و نا مرتب شما را ببیند. اگر نامزد شما غافلگیرانه از شما خواستگاری کرده و در آن زمان نیاز به مانیکور داشتید و نمیتوانید صبر کنید برای گرفتن عکس، یک لوسیون به دستهاتون بزنید و سعی کنید از فیگور های خلاقانه استفاده کنید، برای مثال دست نامزدتان را بگیرید و سعی کنید با اینکار ناخنهایتان را بپوشانید که در عکس نیفتد و یا دستهایتان را به حالت مشت شده بصورتی که انگشتان خم شده اند بگیرید – چرا که نه؟

شاید این مطالب را نیز بپسندید  چگونه می توان لباس عروسی انتخاب کرد؟

یک پس زمینه هیجان انگیز پیدا کنید

از استایل همیشگیتون استفاده نکنید. میتوانید حتی در اینستاگرام یک پس زمینه پیدا کنید یا از گل، یک بالشت ساده یا چهارخانه استفاده کنید.

از دور عکس بگیرید

عکس های که با گوشی گرفته میشود اکثرا کیفیت خوبی ندارند ولی تعدادی راه وجود دارد که شما بتوانید عکسهای با کیفیتی بگیرید. از زوم کردن جدا بپرهیزید و سعی کنید با جابجا کردن دوربین فاصله را تنظیم کنید. اگر از گوشی آیفون استفاده میکنید اول دوربین را در مکانی که میخواهید بگیرید و بعد برای زوم شدن لنز و گرفتن عکس روی صفحه ضربه بزنید. از گرفتن عکس های لرزیده با فشار دادن دکمه عکاسی جلوگیری کنید و از همین شیوه ضربه زدن روی صفحه استفاده کنید.

یک فیگور عاشقانه جذاب پیدا کنید

میتوانید با قرار دادن دست خود روی دست نامزدتان هم فیگور رومانتیکی داشته باشید و هم اینکه دستتان در حالتی ریلکس قرار میگیرد. از گرفتن عکس در زاویه ای که تمام جزئیات دستتان از جمله مو های آن را نمایش میدهد جلوگیری کنید.

تعداد زیادی عکس بگیرید اما فقط یک عدد به اشتراک بگذارید

شما میخواهید که انگشترتان فوق العاده به نظر برسد و توجه دیگران را جلب کند. از ساختن عکسهای چند تایی خودداری کنید و فقط بهترین عکستان را به اشتراک بگذارید.

قبل از به اشتراک گذاشتن عکس را ادیت کنید

از نرم افزارهای رایج فتوشاپ استفده کنید و اندازه و کیفیت عکستان را به نحوی که دوست دارید تغییر دهید.

اگر همه این راهکار ها کارآمد نبود از فیلتر استفاده کنید

اینستاگرام فیلتر های زیادی را قرار داده است تا همه بتوانند عکسهای که ارزش به اشتراک گذاشتن داشته باشد بسازند. عکستان را با Valencia بهترین فیلتر اینستاگرام فیلتر کنید.

با تشکر از حسن سلیقه و دقت شما

دریافت آلبوم نمونه

کارت عروسی جوانه