تحقیقات، طراحی و سفارش لباس عروسی خود را انجام دهید.

حدود نه ماه مانده به عروسی، شروع به تحقیق درباره ایده های لباس عروسی خود کنید. آیا شما یک لباس سفارشی می‌خواهید که مخصوص خودتان دوخته شود یا اینکه می‌خواهید یک لباس از قبل آماده خریداری کنید؟ هر کدام از این راه ها را که انتخاب کنید، در نهایت به احتمال زیاد به ت

غییرات و تزئینات مختلف نیاز خواهید داشت تا لباس به طور کامل مناسب تان شود. به طور خلاصه خودتان را راحت کنید، یا یکی از لباس های عروسی کلاسیک را انتخاب کنید و یا لباسی را که به سادگی دوست دارید و می دانید که می توانید بعد از عروسی باز هم آن را بپوشید. شما مجبور نیستید با سنت پیش بروید و یا شانس تان را صرف چیزی کنید که هرگز از آن دوباره استفاده نخواهید کرد. اگر قصد دارید حجاب یا تور عروسی داشته باشید، یکی را انتخاب کنید. کفش ها را فراموش نکنید – از کفش های کالج گرفته تا صندل های از جنس پارچه ساتن نگین کاری شده ی جلو بسته، ببینید که چه ترجیح می دهید و آیا به تغییرات ویژه ای نیاز دارند یا اینکه آنها را آماده خریداری می کنید؟ همان زمان در مورد لباس ساقدوش ها تصمیم بگیرید. آیا شما برای لباس آنها پرداخت می کنید یا آیا آنها خودشان هزینه را پرداخت خواهند کرد؟ اگر آنها پرداخت می کنند، کمتر می توانید در مورد انتخاب شان نظر بدهید، احتمالا بیشتر مایل هستند تا سبک مورد نظر خودشان را متناسب با رنگ مورد نظر شما انتخاب کنند. در برخی از ادیان، رسم است که مادر داماد و عروس برای پیدا کردن لباس می آیند. این امر به طور گسترده ای بسته به جایی که شما زندگی می کنید

 

لباس عروس رنگی

راهنمایی برای انتخاب لباس عروس رنگی

در این بخش میخواهیم ببینیم که چگونه می توان لباس عروس رنگی انتخاب کرد. عروس ها به طور نمادین از دیرباز در روز عروسی خود، لباس سفید می پوشند، اما با گذشت زمان و تغییر سبک، لباس عروس رنگی نیز معمول شده است. ایده ی لباس عروس رنگی، مانند صورتی، طلایی و یا نقره ای، برای تغییری مدرن در یک مراسم سنتی، بی نظیر است. در این بخش ما روش های مختلفی را که می توانید در روز عروسی خود با لباس عروسی رنگی ظاهر شوید، را با شما به اشتراک می گذاریم.

رنگ عاجی با ترکیبی از رنگ شامپاینی

یک راه ساده برای انتخاب لباس عروس رنگی که به رنگ سفید سنتی هم نزدیک باشد، انتخاب رنگ عاجی با جزئیات به رنگ شامپاینی است. لباس هایی با پارچه های براق و جزئیات ظریف، مدل های جدید و مدرن می باشند که در عین حال شکل سنتی هم دارند. رنگ شامپاینی گرم است و با رنگ عاجی ترکیب بی نظیری را برای ظاهر سه بعدی خیره کننده ای تشکیل می دهد. این لباس را با لوازم جانبی مناسب مانند کفش پاشنه بلند جلو باز و جواهرات طلا زینت داده و ظاهر خود را کامل و بی نظیر کنید.

رنگ صورتی یا میل به سرخ

لباس های عروسی صورتی یا مایل به رنگ سرخ هم بسیار محبوب می باشند. لباسی به رنگ گل های رز می تواند ظاهرتان را به زیبایی و لطافت گل های طبیعی نشان دهد. رنگ عشق همیشه برای عروسی شما مناسب است، بنابراین اگر قصد انتخاب لباس عروسی رنگی دارید، این رنگ گزینه بسیار مناسبی است. پس سعی کنید ظاهری یکپارچه با لوازم جانبی و حتی گل هایتان در هامونی رنگ سرخ و صورتی ایجاد کنید.

رنگ آبی

رنگ آبی نیز این روزها در بین لباس های عروس دیده می شود.اما بهتر است استایل کاملاً آبی را انتخاب نکنید و به جای آن از لوازم جانبی و یا تزئینات آبی رنگ استفاده کنید.

با تشکر از حسن سلیقه و دقت شما

دریافت آلبوم نمونهتلفن سفارش: 77325899-09120244511

کانال تلگرام کارت عروسی جوانهپیج اینستاگرام کارت عروسی جوانهپشتیبانی آنلاین تلگرام

کارت عروسی جوانه