راهنمای انتخاب محل برگزاری عروسی

در این بخش راهنمای انتخاب محل برگزاری عروسی را برایتان آورده ایم.

پس از اینکه تاریخ روز عروسیتان  مشخص شد، یکی از مهمترین مراحل، انتخاب محل برگزاری عروسی است. در واقع، بسیاری از برنامه ریزی های دیگر شما بدون انتخاب محل مورد نظرتکمیل نمی گردند. محل برگزاری مناسب می تواند همه چیز حتی _ انتخاب لباس عروسی_  را برایتان تعیین کند. بنابراین، اگرمطمئن نیستید که چگونه محل برگزاری عروسی خود را پیدا کنید، ما نکاتی را برای انتخاب محل برگزاری عروسی برایتان آورده ایم.

اولین چیزی که باید در نظر بگیرید تعداد مهمان ها می باشد.

ممکن است یک کلبه فوق العاده دنج برای محل عروسیتان بخواهید، اما این درصورتی است که شما در حال برنامه ریزی برای داشتن یک عروسی فوق العاده کوچک باشید، در غیر این صورت شما به یک محل بزرگتر نیاز دارید. محل برگزاری عروسی خود را بر اساس تعداد مهمان هایی که فکر می کنید دعوت کنید، انتخاب کنید. برخی از تالارها دارای ظرفیت بیشتری هستند بنابراین مهمان های از قبل حساب نشده را نیز قبول خواهند کرد – پس قبل از امضای هرگونه قرارداد، در مورد آن تحقیق کنید و مطمئن شوید. گاهی با وجود اینکه فضا بزرگ است، برخی از سالن ها شمار مهمانان خود را تا 500 نفر و یا کمتر محدود می کنند.

فضای محل برگزاری عروسی

نگاهی به فضای محل برگزاری عروسی بیاندازید. شما باید تصویر دکور و چیدمان مراسم عروسی خود را در ذهن داشته باشید و اطمینان حاصل کنید که محل مناسب برای قرار دادن غذا، محلی برای رقص، جایی برای میزها و غیره وجود دارد. اگر تالار یا محل مورد نظر این فضاها را نداشته باشد، انتخاب آن ممنوع است. همچنین از تالارهایی که اتاق هایی با فرم های عجیب و غریب دارند، اجتناب کنید، زیرا ممکن است با جریان عروسی مغایر باشند.  اطمینان حاصل کنید که محلی را که انتخاب کرده اید، هیچ ستونی که مانع قرار دادن میزها شود و یا دید را بر هم بزند، نداشته باشد.

محل مورد نظر چقدر خصوصی است؟

هنگامی که  محل برگزاری عروسی خود را انتخاب می کنید، محلی می خواهید که بشود در آنجا احساس صمیمیت ایجاد کرد و مهمان ها بتوانند راحت باشند. مکان هایی که همزمان رویدادهای متعددی را  برگزار می کنند، ممکن است به شما اين احساس را بدهند که در برو و بیای مراسمات دیگر، همه مراسم خصوصی شما را می‌بینند. ببینید تالار مورد نظرتان چقدر خصوصی است و در مورد اینکه آیا چندین رویداد را در یک زمان می پذیرند، بپرسید.

نور طبیعی و مصنوعی

آیا محل برگزاری نور مناسب برای مراسم شب را دارد؟ در مورد نور طبیعی روز چه؟ روشنایی واقعا می تواند در برگزاری مراسم عروسیتان تأثیرگذار باشد، چراکه، شما می خواهید نور مناسب باشد تا مهمانان یکدیگر را ببینند، از اینکه در مهم ترین روزتان به خوبی دیده می شوید لذت ببرید و تمام تلاش هایتان برای برنامه ریزی عروسی تان دیده شود.

آیا محل مورد نظرتان متناسب با تم شما است؟

تالار محل عروسیتان باید با تم یا سبک مورد نظرتان مطابقت داشته باشد. اگر اهل عروسی تجملی نیستید ، از انتخاب سالنهای مجلل نیز اجتناب کنید.

خروجی و رسانه

شما حتما در مراسم خود DJ و سایر تجهیزات الکتریکی دارید که نیاز به دسترسی به خروجی ها خواهند داشت. اطمینان حاصل کنید که محلی که انتخاب کرده اید، بر اساس محل های مورد نظر برای DJ، لوازم الکترونیکی، رستوران و غیره، تعداد زیادی خروجی که به راحتی می توان به آن دسترسی داشت، وجود دارد.

پارکینگ

هیچ چیز بدتر از محلی که پارکینگ محدود دارد، نیست، مخصوصا اگر یک عروسی بزرگ داشته باشید. تعداد جای پارک هایی که در آنجا وجود دارد را بسنجید، مخصوصا اگر به طور همزمان رویدادهای دیگری هم در آنجا برگزار میشوند. همچنین ببینید که آیا میتوانید از نیروی خدماتی آنجا سرویس بگیرید و یا در محل خدمه تالار هستند که ماشین مهمان ها را پارک کنند.

با تشکر از حسن سلیقه و دقت شما

دریافت آلبوم نمونه

کارت عروسی جوانه