عروسی یک فرآیند منطقی

 
این نه تنها پیشنهاد کارت عروسی جوانه بلکه توصیه اکثر مشاوران و متخصصان است که منطقی تصمیم بگیرید!
شاید شما از معدود کسانی باشید که فکر میکنید در ظاهر عروسی فقط یک جشن است و "بله"  گفتن  تنها یک کلمه است، ولی تصمیم و در نهایت انتخاب شما آنقدر بزرگ و سرنوشت ساز خواهد بود که تمام سالهای عمرتان را از آن خود خواهد کرد.  قبل از آن که بزرگ ترین انتخاب زندگی خود و حتی نسل های آینده تان را بگیرید، منطقتان را بیدار کنید! هدایت کننده شما در این مسیر پر پیچ و خم، منطق شماست؛ نه احساس شما!
 
کارت عروسی جوانه مخالف کسب اطلاعات از فضای مجازی و وب نیست ولی میگوییم به دنبال نسخه خوشبختی درسایت ها نباشید!
هیچ فرمول یا نسخه ی واحدی برای مدیریت روابط انسانها وجود ندارد، که مثلاً بگوییم همسر شما و یا روابط شما می بایستی این ویژگی ها و خصوصیات ها را داشته باشد تا رستگار و خوشبخت شوید. ولی بطور معمول یک سری نکات وجود دارند که در روابط و زندگی بیشتر زوج های موفق دیده شده و یا به اشتراک وجود دارند که ممکن است در حد یک توصیه باشد.
 
مثلاً گفته می شود که ازدواج موفق بر پایه ی و مرتبط با رضایت خانواده است ولیکن در مواردی نیز ممکن است این درست نباشد. در نتیجه همه چیز به شرایط هرفرد بستگی دارد و نیز به اهداف او از ازدواج. 
 
همه اقوام و ملیتها با هر دین و آئینی به صورت فطری می دانند که صفات خوب همیشه خوب است، اولویت هاست که تفاوت دارند!
بسیاری از افراد به دنبال آن هستند که همسری مؤدب، خوش اخلاق، خوش قیافه، خوش تیپ، با سواد، تحصیل کرده، مرفّه و همینطور از خانواده ی خوش نام و خوش سیرت اختیار کنند و به راستی چه کسی بدش می آید که همسرش تمامی این صفات مثبت را دارا نباشد؟ تفاوت تنها در نحوه ی اولویت بندی خواسته هاست!
 
این تفاوت در اولویت بندی است که موجب می شود که معیار های ازدواج انسانها با دیگری فرق داشته باشد. برای یکی اخلاق مهم تر است برای دیگری موقعیت اجتماعی و جذابیت های ظاهری... و برای شخصی دیگرخانواده و افکار و فرهنگ خانواده... 
 
شرط لازم، تنها لازم است ولی کافی نیست!
هیچ کس نمی تواند به شما دیکته کند چه معیاری برایتان مهم تر باشد. این خود شما هستید که می بایستی تصمیم بگیرید. اما معیارهایی وجود دارند که لازمه ی روابط زناشویی است که آنها را نمی توان نادیده گرفت؛ همچون اخلاق، وفاداری، از خود گذشتگی و... 
 
توصیه کارت عروسی جوانه به شما این است که قبل از هر تصمیمی، به اندازه کافی مطالعه کنید و از مشاورین و سایت های مرتبط مدد بجویید. همینطور با خانواده و دوستان نزدیک خود مشورت کنید واز آنها راهنمایی بگیرید؛ سعی کنید از تجربیات موفق دیگران بهره و از تجربیات ناموفق درس عبرت بگیرید.
 
یادتان باشد که ازدواج یک فرآیند منطقی و یک تصمیم بلند مدت متقابل و مستمر دو نفره است که میتواند تعیین کننده سرنوشت  دو خانواده و چند نسل بعد از شما باشد! در نتیجه می بایستی مناسب ترین و بهترین تصمیم را برای این امر خیر در نظر داشته باشید. در ضمن بدانید که بعد از آنکه انتخاب مناسبی نمودید، می بایست انرژی مضاعفی را جهت حفظ و استمرار چنین رابطه ای بگذارید.
 
کارت عروسی جوانه نخست زندگی سرشار از میل و اشتیاق متقابل توام با شادی و در ثانی جشن عروسی باشکوه و خاصی را برای شما آرزومند است .تلفن سفارش: 77325899-09120244511

کانال تلگرام کارت عروسی جوانهپیج اینستاگرام کارت عروسی جوانهپشتیبانی آنلاین تلگرام

کارت عروسی جوانه