• پیغام رسان شادی های شمائیم ❤️

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

سیاست های زنانه در ازدواج و زندگی ، سوالات زنان در خواستگاری

 

سیاست های زنانه :

1-سخت گیری ممنوع

وقتی مردها می بینن که همسرشون در برابر بعضی از رفتارهای اون ها واکنش تند نشون میده یا به شدت عصبانی میشه، دفعه ی بعدی که اون کار رو انجام میدن، پنهان میکنن و شروع می کنن به دروغ گویی. اگر میخوایید که همسرتون همیشه باهاتون صادق باشه و راستش رو بگه پس سختگیری نکنید. حساسیت نشون ندید تا همیشه در جریان ریز کارهاش قرار بگیرید.

2- حسادت ممنوع .

وقتی همسرتون از مادر و خواهرش تعریف میکنه اگر تعریفش واقعا درسته، حتما تاییدش کنید.

3- انتقاد مستقیم ممنوع.

 هیچ وقت از همسرتون به طور مستقیم انتقاد نکنین، سعی نکنید با نتقاد در اون عادتهایی رو ایجاد کنید، مردها به روش های غیر مستقیم بیشتر واکنش مثبت نشون میدن!

4- جلوی بچه ها انتقاد کردن ممنوع.

یه خانم با سیاست، جلوی بچه ها از پدرشون انتقاد نمیکنه، ضررش اینه که روی بچه ها به پدرشون باز میشه، ضرر اصلییش هم اینه که همسرتون حس قدرتی که داره رو از دست می ده . همیشه سعی کنید از همسرتون یک مرد مقتدر بسازید.

5- تصمیم گیری فردی ممنوع.

برای پذیرفتن یا رد کردن دعوت کسی ، همیشه با اون مشورت کنید. مخصوصا اگر احتمال می دید که مخالفت کنه، اگر همسرتون این احترام رو از طرف شما ببینه، احتمال نرم شدن و پذیرش دعوت از طرف او بالاتر می ره.

6- کنترل کردن ممنوع.

همه مردها، در هر سنی، در هر موقعیت اجتماعی، از کنترل شدن توسط زن ها بیزارند! چه این زن مادرشون باشه چه همسرشون! پس تحت هیچ شرایطی همسرتون رو مدام و هر دقیقه چک نکنید، در طول روز زیاد باهاش تماس نگیرید، مکالمه رو طولانی نکنید و سعی کنید زودتر از اون تماس رو خاتمه بدید!

7- مقایسه کردن ممنوع.

همونطور که ما زن ها از مقایسه خوشمون نمیاد، مردها هم از اینکه با همسر دیگرانمقایسه بشن بیزارند. هر کسی زندگی خودش رو داره و هر مردی ویژگی های مثبت و منفی خودش رو داره. پس هیچ وقت همسرتون رو با همسر دیگران و زندگی تون رو با زندگی دیگران مقایسه نکنید!

8- طناز و دلفریب باشید.

زن ها باید خودشون رو برای همسرشون زیبا کنند. همیشه این سیاست رو مد نظر داشته باشید، دلفریبی، طنازی، لوندی، لوس شدن و لطافت، بهترین سیاست برای محبوب شدن نزد همسره. داشتن لحن لوس و بچگانه هم گاهی باید چاشنی لوندی باشه. البته نه اونقدر که عادی بشه.

9- ستون زندگی نباشید.

خانم های لطیف و با سیاست، قرار نیست شما به اندازه ی یک مرد برای زندگی تون انرژی صرف کنید. زن ستون عاطفی زندگیه و نباید وظایف مردانه رو بپذیره. همیشه یادتون باشه ، زن رئیس خونه است و مرد رئیس خانواده!

10- محبت خانواده تون رو نشون بدید.

همیشه سعی کنید به طور غیر مستقیم، محبت خانواده تون رو به همسرتون نشون بدید، مثلا وقتی مادرتون غذایی براتون فرستاده، بهش بگید که این غذا رو فقط به خاطر تو پخته. چون میدونه تو عاشق این غذایی.

11- همه چیز رو بهش نگو.

قرار نیست تمام مسائل ریز زندگی تون رو برای همسرتون تعریف کنید. مخصوصا اتفاقاتی که تو خونه پدری تون میوفته باید گلچین بشن و بهترین خبرها بهش داده بشه!

12- فرصت اشتباه رو ازش نگیرید.

خانم های با سیاست، وقتی همسرتون درخواست شما رو اشتباه انجام میده،  یا چیزی رو فراموش میکنه، دفعه بعدی سعی نکنید برای جلوگیری از اشتباه، اون وظیفه رو خودتون انجام بدید. با این کار ازش سلب مسئولیت می کنید و اجازه می دید که خیلی راحت فرصت پخته شدن در زندگی رو از دست بده!

13- همیشه عاشق باشید.

برای اینکه زندگی تون ایده آل باشه، باید همیشه عاشق باشید، اول عاشق خودتون بعد عاشق همسرتون! اما کاری کنید که اون متوجه نشه که اول عاشق خودتون هستید!

14- سیاست سکوت.

یکی از مهمترین سیاست های زنانه، سکوت در موقع دعواست، سعی کنید طوفان رو با سکوت تمام کنید و جواب های منطقی تون رو بعدا بهش بدید!

15- هواداری از بچه های کوچیک.

تو خانواده همسرتون، همیشه به بچه های کوچیک محبت کنید. چون وقتی بزرگ شدن میشن طرفدار شما و در آینده اگر کسی از شما بد بگه، این ها جلوشون می ایستن!

16- مسئولیت های زیادی برای خودتون ایجاد نکنید.

با سیاست بودن، معنی اش انجام کارهای مختلف و پذیرش مسئولیت های زیاد نیست. سیاست یعنی از دور به انجام همه ی امور نظارت داشتن!

17-اهل پس انداز باشید.

ساست داشته باشید و پول های خرد و ریز ریزی که به دستتون میرسه، یک جایی پس انداز کنید، در گذر زمان اون پول های کوچک تبدیل به یه سرمایه ی قابل توجه میشه!

18- خودت رو دست بالا بگیر.

همیشه، مخصوصوصا در مقابل همسرتون، از خودتون رضایت نشون بدید، حتی اگه از تیپ و قیافه تون راضی نیستین به هیچ عنوان جلوی اون عنوان نکنید، اعتماد به نفس بالا، باعث میشه همسرتون هم شما رو بیشتر قبول داشته باشه.

19- احترام همسر اولویت زندگی.

زن با سیاست، با احترام گذاشتن به همسرش، می تونه زندگی اش رو بسازه. اکثر مردها اسیر احترام زن ها هستند. اونها باید این حس رو از شما بگیرند که مقتدر ، بزرگ، ارزشمند، مهم و مفید هستند!

20-با سیاست رفتار کنید.

 لزومی نداره درباره ی قیمت هر جنسی که می خرید، مقابل خانواده ی همسرتون صحبت کنید! صحبت در این باره حساسیت ایجاد می کنه. بهتره از این جمله استفاده کنید ( با قیمت مناسبی خریدم ! )

  

 

 

 

 

 

 

 

مجوزها و نماد اعتماد الکترونیک (تولیدی کارت عروسی)

همراه: 09120244511 - 77123703 - 77325899 فروشگاه کارت عروسی جوانه از سال 1385 با عشق ❤️ در کنار عروس و دامادهای نازنین.