• پیغام رسان شادی های شمائیم ❤️

رنگ و کارت عروسی | رنگ سفید

About us

مدلهای متنوع کارت عروسی سفید و کلاسیک

معمولا وقتی اسم عروسی و جشن های این چنینی در میون باشه نا خوداگاه ذهن به سمت رنگ های سفید و روشن میره. مثل لباس عروس که معمولا همه اون رو به رنگ سفید میشناسن. فکرکنم سفید یکی از رنگ های مورد علاقه و کلاسیک در گوشه ای از ذهن و فکر همه باشه که دوست دارن به نوعی در کنار بقیه ی رنگها ازش استفاده کنن. رنگ از جمله معیارهای انتخاب کارت عروسی محسوب میشه و در این مطلب میخوام راجع به کارت دعوت عروسی با رنگ سفید و ترکیبات زیبای اون با بقیه رنگ ها و رنگ صورتی و رنگ های آبرنگی یا گل من گلی آشناتون کنم.

دعوت نامه ای شیک و درخشان به رنگ سفید

سفید رنگ بسیار شیک و خاصیه که نه تنها در دکوراسیون منزل، ظروف آشپزخونه و انواع ست های سفید لباس بسیار زیبا و کاربردیه بلکه با انتخاب این رنگ برای کارت عروسی مطمئن باشید که دعوت نامه ای شیک و زیبا خواهید داشت. رنگی که نشونه ای از پاکی و پاکیزگی و صلح و محبت محسوب میشه و معمولا پیام های شادباش و تبریک و دعوت رو بخوبی منتقل میکنه و حس سرزندگی و شادی رو به گیرنده انتقال میده.

طرح های برجسته و زیبای کارت دعوت عروسی سفید

با توجه به علاقه و سلیقه ی هرکسی مدل های متنوعی از رنگ سفید برای کارت عروسی وجود داره که میتونه یک بافت و برجستگی زیبایی به رنگ سفید بده و سطح اون رو از یکنواختی خارج کنه. طرح های برجسته ای از گل، پروانه، قلب، ماه و ستاره زیبایی و درخشش کارت رو بیشتر میکنه و همچنین جنبه ی فان هم داره.

کارت عروسی با ترکیب اکسسوری های سفید و رنگی

رنگ سفید بعلت اینکه جزئی از رنگ های پایه و ضروریه بنابراین براحتی میشه رنگ های دیگه ای رو در کنارش ترکیب کرد و دیزاین زیباتری داشت. همچنین استفاده از اکسسسوری های سفید یا رنگی برای کاغذهای سفید، مثل انواع روبان، تور، حریر و مروارید جذابیت خاصی به کارت عروسی میده.

کارت دعوت عروسی با طرح برجسته زیبا و شیک

کارت عروسی لوکس به رنگ سفید بسیار زیبا و جذاب

رنگ و کارت عروسی | رنگ صورتی

About us

کارت عروسی با رنگ صورتی رمانتیک و زیبا

رنگ صورتی از جمله رنگ هاییه که همه حس خوب و لطیفی بهش دارن و معمولا خانوما از طرفدارای پر و پا قرصش هستن. استفاده از این رنگ ملایم که نشونه ای از زیبایی و لطافت هست برای لباس ها، دیزاین خونه و بیشتر وسایل دم دستیمون کاربرد داره. اما انتخاب صورتی برای کارت عروسی میتونه یک انتخاب ملیح و ملایم و در عین حال بسیار رمانتیک باشه. از اونجاییکه رنگ مناسب یکی از نکات مهم انتخاب کارت عروسی هست در ادامه میخوام شما رو با این رنگ زیبا و رمانتیک برای کارت عروسی بیشتر آشنا کنم.

انتخاب شاد و مینیمال با کارت عروسی ساده صورتی رنگ

توناژ و سایه های مختلف و ملایم صورتی باعث میشه تا انتخابش بعنوان رنگ اصلی و زمینه کارت باعث زیبایی بیشتر و همچنین نشونه ای از سبک مینیمال و خاص برای کارت عروسی باشه. با انتخاب کارت های ساده و بدون طرح اما با رنگ صورتی میتونید دعوتنامه های زیبا و رمانتیکی برای روز بزرگ جشن داشته باشید.

کارت های طرح دار صورتی رنگ برای جشن عروسی

تنوع زیاد کارت های عروسی روز به روز به زیبای و جذابیتشون اضافه میکنه و اینکه شما کدوم یکی از این مدل هارو بعنوان یک دعوت نامه ی زیبا برای مهموناتون انتخاب میکنین به نظر و سلیقه شخصی و البته هزینه ای که قراره صرفش کنید، بستگی داره. نقاشی های زیبا با طرحی از گل های صورتی در کنار سایه ای از رنگ های گرم و شاد دیگه انتخابی رمانتیک و جذاب رو برای شما رقم میزنه.

ترکیب صورتی با طرح های آبرنگی روی پاکت و لایی

برای تنوع بیشتر و داشتن یک انتخاب منحصر به فرد از ترکیب صورتی با رنگ های شاد، تیره و نقاشی های آبرنگی استفاده کنید. اینکار تم صورتی رو در کنار بقیه ی رنگ ها جذابترش میکنه.
به ست بودن پاکت و لایی دقت داشته باشین تا زیبایی کارت دوچندان بشه.

کارت دعوت عروسی ساده و زیبا

رنگ صورتی با گل های برجسته زیبا و جذاب

استفاده از رنگ صورتی همراه با خلاقیت

مدل های زیبای کارت عروسی با طرح گل

About us

کارت عروسی آبرنگی یا گل من گلی

خیلی از ما طرفدار طرح های گلدار یا به بیان عامیانه تر، گل گلی و رنگی برای لباس، لوازم تحریر و حتی ظرف های آشپزخونه هستیم. این زیبایی و جذابیت میتونه ایده ی خوبی برای کارت دعوت عروسی هم باشه. انتخاب طرح های گلدار برای پاکت یا کارت دعوت عروسی میتونه اون رو رمانتیک و خاص جلوه بده و دعوتنامه ی زیبایی برای مراسم جشن و عروسی باشه. در ادامه چند نمونه از کارت های گلدار و رنگی رو میبینیم که با رنگ های شاد و جذاب طراحی شدن و با اکسسوری های متنوع و رنگی نمای خاصی نسبت به مدل های دیگه ی کارت عروسی دارن.

کارت عروسی گلدار و آبرنگی متنوع

نقاشی های آبرنگی از انواع گل بخصوص گل های رز و صدتومنی، ایده ی مناسبی برای کارت عروسیه که میشه از رنگ های مختلف و شاد برای زیبایی بیشتر استفاده کرد.

کارت عروسی با جنس مقوی قهوه ای ضخیم

قهوه ای رنگ اصلی مقوا رنگ زیبا و گرمی برای کارت عروسی محسوب میشه که در کنار رنگهای دیگه زیبایی خاصی رو ایجاد میکنه. کارت عروسی با چاپ شکوفه یا گل هایی به رنگ بنفش و قرمز که با روبان، کناف یا حریر و سگک تزیین شدن جذابیت بیشتری رو به کارت دعوت میده.

خلاقیت در طراحی کارت عروسی

تزئین رنگ قهوه ای و کرم با گل های درشت

استفاده از چاپ طلاکوب و سگک طلایی

 

 

 

 

 

 

 

مجوزها و نماد اعتماد الکترونیک (تولیدی کارت عروسی)
همراه: 09120244511 - 77123703 - 77325899 فروشگاه کارت عروسی جوانه از سال 1385 با عشق ❤️ در کنار عروس و دامادهای نازنین.