• پیغام رسان شادی های شمائیم ❤️

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

طراحی کارت عروسی ، فونت کارت عروسی

آموزش طراحی و چاپ کارت عروسی

در این مطلب قصد دارم به صورت تصویری آموزش طراحی کارت عروسی را برای شما منتشر کنم و هدف من هم از این آموزش این هست که شما بتونید خودتون به راحتی فونت کارت عروسی رو طراحی کنید.

در این مطلب قصد دارم به صورت تصویری آموزش طراحی کارت عروسی را برای شما منتشر کنم و هدف من هم از این آموزش این هست که شما بتونید خودتون به راحتی فونت کارت عروسی رو طراحی کنید و بجای سفارش کارت و پرداخت هزینه های طراحی و چاپ خودتون به سادگی در منزل و با پرینتر شخصی چاپ کارت عروسی تان را انجام دهید،این آموزش کاملا رایگان هست و چاپ را هم رایگان میتونید انجام دهید و فقط نیاز هست که کارت عروسی خام رو از سایت تهیه و با مطالعه این مطلب به راحتی 50 درصد از هزینه چاپ کارت عروسی را صرفه جویی کنید.

اردیبهشت ماه بود که با فروشگاه کارت عروسی جوانه توسط یکی از دوستام آشنا شدم، خودم رشته ام گرافیک بوده و به انواع چاپ تقریبا مسلط هستم، اولش میخواستم کارت عروسی رو سفارش بدم که هم کارت رو بخرم و هم بگم خودشون کارت عروسی ام رو زحمت چاپش رو هم بکشند ولی بعد فکرهام رو کردم و دیدم حالا که خودم یه پرینتر رنگی هم که دارم و از چند و چون چاپ هم کما بیش سر در میارم بزار خودم چاپ کارت هام رو انجام میدم نباید زیاد سخت باشه در نهایت یه راهنمایی هم از کارت عروسی جوانه میگیرم.

این شد که تصمیم ام قطعی شد و دست به کار شدم ، اول کارتی که دوست داشتم رو سفارش دادم و همون موقع خواستم که ابعاد دقیق کارت عروسی رو بهم بگن تا کار طراحی اش رو شروع کنم، آقایی که سفارش ما رو تحویل گرفته بود (محمدزاده) خیلی با حوصله همه توضیحات رو بهم دادن و حتی گفتن نیاز به طراحی من نیست و خودشون محبت کردن و طرح داخل کارت رو برام با فونت نستعلیق و با سلیقه ای خوب آماده کردن و برام فرستادن، دور روز بعد هم کارتها با اسنپ برام ارسال شد و شروع کردم به چاپ کار عروسی ام ، الان هم چند ماهی هست که از عروسی ام گذشته و این خاطره رو به این خاطر مینویسم چون هرکی کارت عروسی ام رو میدید و میدونست خودم چاپ کردم کلی تحسین ام میکرد و البته خودم هم تجربه جالبی بود که یه کار عملی انجام دادم و یه چیزی یاد گرفتم.

 مراحلی که من بابت چاپ کارت عروسی ام طی کردم اینا بود:

 

چاپ کارت عروسی

 

1- سفارش کارت خام عروسی

نمونه های زیادی تو سایت فروشگاه کارت عروسی جوانه هست که چندتاشون رو پسندیده بودم و با تلگرام به آیدی @javaneh_card فرستادم و خواستم که از داخل و پشت کارت برام عکس بفرستن تا با دید بهتری کارت عروسی رو که میخوام رو انتخاب کنم.

 

2-انتخاب شعر عروسی

بعد اینکه کارت عروسی رو سفارش دادم رفتم سراغ انتخاب شعر تو آلبوم شعرها ، راستش دنبال یه شعر جدید برای عروسی بودم و این شعرها با وجود اینکه قشنگ بودن ولی من یه چیز خاص میخواستم که لااقل اسم من و همسرم داخل اش آورده بشه که به جذابیت کارتم اضافه کنه ، پس موضوع رو با دوستان خوب کارت عروسی جوانه در میون گذاشتم و اونها یه شاعر که کارش به صورت تخصصی گفتن شعر کارت عروسی هست بهم معرفی کردن که باهاش تلگرامی هماهنگ کردم و اسم خودم و همسرم رو گفتم و ایشون چندتا شعر برام تهیه کردن و از بینشون یکی رو پسندیدم.

 

شعر کارت عروسی، شعر جدید کارت عروسی ، چاپ کارت عروسی

 

3- طراحی فونت کارت عروسی(دانلود فایل لایه باز فونت)

حالا که هم ابعاد لایی کارت عروسی رو میدونستم و هم شعر ام رو آماده کرده بودم نوبت به طراحی کارت عروسی ام رسیده بود ولی برنامه ای که بخوام با فونت نستعلیق متن کارت عروسی رو تایپ کنم رو نداشتم که باز مزاحم دوستان کارت عروسی جوانه شدم و البته برنامه رو رایگان بهم دادن، اسم برنامه میرعماد بود، نیم ساعتی سرگرم طراحی بودم که دیدم از طرف کارت عروسی جوانه برام یک پیام اومد و پش بندش ازم خواستن که چک کنم همه مشخصات درست باشه ! آره فونت کارت عروسی ام رو آماده کرده بودن و با سلیقه خاصی و خیلی حرفه ای برام طراحی کرده بودن و فرستادند.

 

فونت کارت عروسی، طراحی کارت عروسی، طرح کارت عروسی ، چاپ کارت عروسی

 

4-چاپ کارت عروسی

حالا نوبت چاپ کارت عروسی بود ، وای کلی استرس داشتم اولش ولی خوب خیالم راحت بود چون چندتا لایی اضافه برام گذاشته بودن و احتمال میدادن که چون دفعه اولم هست و میخوام کارت عروسی ام رو خودم چاپ کنم شاید یکی دوتا برگه خراب بشه، بالاخره دست به کار شدم و یه برگه رو داخل پرینتر گذاشتم و یه دونه زدم ، همه چیز عالی بود فقط چند سانت باید طرح رو تو صفحه پرینت پایین میاوردم تا میزون میزون بشه، مجددا تنظیم کردم و یه برگ دیگه زدم، با خوشحالی تمااااااام باید بگم عالی بود کارت عروسی دوم، همه چیز خوب چاپ شده بود ، پررنگ و واضح و همه چیز میزون و سرجاش بود. هورااااااااااا

  

دست دوستان کارت عروسی جوانه درد نکنه که هم باعث شدن بهترین کارت عروسی رو تهیه کنم و هم یه تجربه جذاب و دوست داشتنی رو بابت چاپ کارت عروسی ام برام به یادگار گذاشتن.

از شما هم ممنون که خاطره من رو از چاپ کارت عروسی ام خوندید، خواستم خوشحالی ام رو با شما شریک باشم ، انشااله قسمت شما هم بشه و کارت عروسی تون رو به بهترین نحو چاپ کنید.

موفق باشید.

 

هنگام ساخت کارت عروسی ممکن است سوالی داشته باشید یا راهنمایی بخواهید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و پاسخ به پرسش ها شماره خود را ثبت کنید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

مجوزها و نماد اعتماد الکترونیک (تولیدی کارت عروسی)

همراه: 09120244511 - 77123703 - 77325899 فروشگاه کارت عروسی جوانه از سال 1385 با عشق ❤️ در کنار عروس و دامادهای نازنین.