• پیغام رسان شادی های شمائیم ❤️

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

آموزش ساخت گیفت عروسی 

شب عروسی دادن یادبود و یادگاری یا همون گیفت تو مراسم عروسی میتونه خیلی جذاب و به دلچسب و خاطره انگیز باشه،حالا اگه این گیفت یه کارایی هم داشته باشه که بهتر یا به عنوان دکوری بشه ازش استفاده کرد که دیگه هم بهتر میشه.

شب عروسی دادن یادبود و یادگاری یا همون گیفت تو مراسم عروسی میتونه خیلی جذاب و به دلچسب و خاطره انگیز باشه،حالا اگه این گیفت یه کارایی هم داشته باشه که بهتر یا به عنوان دکوری بشه ازش استفاده کرد که دیگه هم بهتر میشه. شما هم اگه مراسم ازدواج  یا عروسی تون نزدیکه و دوست دارین یه یادبود به مهموناتون بدین و تصمیم دارین برای درست کردنش خودتون دست به کار بشید من بهتون این گیفت عروسی رو پیشنهاد میکنم خیلی خیلی بهتر میشه اگه این یادبود رو خودتون درست کنین. یاد بود امروز ما خیلی میتونه جذاب باشه و میتونین توی اندازه های مختلف و با کارایی های متفاوت درستش کنین و ازش لذت ببرین.

 

وسایل مورد نیاز برای ساخت گیفت عروسی

 • نمد
 • ربان در دو اندازه و دو رنگ
 • مروارید
 • گل فومی
 • نخ و سوزن
 • چسب
 • قیچی
 • پشم شیشه

 

 طرز ساخت گیفت عروسی

ابتدا باید شش تا مربع نمدی به اندازه های برابر برش بزنیم. اندازه ی مربع ها هم به سلیقه خودتونه که دوست داشته باشین سایز کار نهایی چه اندازه باشه.

 1.  چهار تا مربع اطراف کارمون رو از قسمت پایین به مربع زیری با دوخت دندون موشی میدوزیم.
 2.   بعد از دوختن پایین کار هر دو لبه مربع رو به هم میدوزیم تا فرم اولیه جعبمون در بیاد.
 3.  داخل جعبه رو با پشم شیشه پر میکنیم و مربع رو روی جعبه میزاریم و دورش رو دندون موشی میدوزیم. بعد از دوختن سر جعبه مروارید ها رو دور تا دور پایین جعبمون میچسبونیم.
 4.  حالا میرسیم به مرحله ای که باید ربان رو روی کارمون بچسبونیم. میتونیم از ربان پهن هم استفاده کنیم ولی من ربان یک سانتی روی این کار زدم. اگه روبانمون طرح دار باشه کارمون جذاب تر هم میشه.
 5.  ربان هایی که چسبوندیم بینش یه درز هایی به وجود اومده، برای از بین بردن این درزها از ربان های نیم سانتی استفاده میکنیم و روی کارمون میچسبونیم.
 6.  روی جعبه رو میتونیم با گل های فومی تزیین کنیم و یه پاپییون هم درست کنیم و پایین گل ها بچسبونیم. گیفت عروسی آماده ش، امیدوارم ازش لذت ببرید…

 

 

هنگام ساخت گیفت عروسی ممکن است سوالی داشته باشید یا راهنمایی بخواهید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و پاسخ به پرسش ها شماره خود را ثبت کنید.

 

 

گیفت عروسی

گیفت عروسی

گیفت عروسی

گیفت عروسی

 

دیدگاه‌ها  

+3 #1 saman 1397-08-28 20:18
از علاقه مندان دعوت میکنیم مطلب در مورد کار یا محصولاتشون در رابطه با عروسی و خدمات مرتبط را برای ما ارسال کنید و به نام خودتون در سایت ثبت کنید.
نقل قول کردن

 

 

 

 

 

 

 

مجوزها و نماد اعتماد الکترونیک (تولیدی کارت عروسی)

همراه: 09120244511 - 77123703 - 77325899 فروشگاه کارت عروسی جوانه از سال 1385 با عشق ❤️ در کنار عروس و دامادهای نازنین.