• پیغام رسان شادی های شمائیم ❤️

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 

 آموزش طراحی کارت عروسی دیجیتال

سطح توانایی : متوسط

نرم افزار های مورد نیاز: افتر افکت-فتوشاپ-میرعماد

 

طراحی کلیپ کارت دعوت دیجیتال

طراحی کارت دعوت دیجیتالی یکی از بهترین راه‌های ارسال دعوتنامه به مهمانان است. در طراحی کارت دعوت دیجیتالی، شما می‌توانید از طرح‌های جذاب و متنوعی استفاده کنید که به دلخواه شما و موضوع رویدادتان مرتبط باشند. علاوه بر این، استفاده از کلیپ کارت دعوت دیجیتالی، کمک می‌کند تا بیشترین افراد ممکن به رویداد شما شرکت کنند، چرا که هیچ‌گاه نیازی به پرینت کردن دعوتنامه نیست و همه در دسترسی اینترنت هستند.


یکی از مهمترین قسمت‌های طراحی کلیپ کارت دعوت دیجیتالی، انتخاب طرح و سبک است. می‌توانید از طرح‌های متنوعی استفاده کنید از جمله عکس، شکل، الگو، قالب‌های هنری و … . در انتخاب طرح دعوتنامه، باید به نوع رویداد و استایل آن توجه کنید. اگر رویداد شما رسمی مانند افتتاح شرکت، افتتاحیه فروشگاه یا گالری یا ... است میتوانید آن را با رنگ‌های متداول رسمی مانند مشکی، سفید و تصاویر مرتبط با مراسم آماده کنید. در صورتی که رویداد شما عروسی است، کارت دعوت دیجیتالی به یک راه بسیار جذاب برای دعوت مهمانان تبدیل می‌شود. از طرح‌های باز، رنگ‌های رمانتیک و عکس‌های عاشقانه می‌توانید برای کارت دعوت خود استفاده کنید. همچنین، می‌توانید از ابزارهای دیجیتالی استفاده کنید تا نام عروس و داماد به شکل یکی از عناصر اصلی کارت وارد شود.

کارت عروسی دیجیتالی همچنین می‌تواند یک فرصت برای افزایش تعامل با مهمانان باشد. می‌توانید به کارت دعوت دیجیتالی افکت‌های شاد و جذابی اضافه کنید، مانند افکت تصاویر شناور، افکت‌های انیمیشنی و ... .
به طور کلی، طراحی کارت دعوت دیجیتالی یکی از بهترین روش‌ها برای دعوت مهمانان به هر نوع رویدادی، از عروسی تا جشن تولد و جشن تحصیل یا افتتاحیه آتلیه ، افتتاحیه شرکت و  هر رویداد دیگری است. همچنین این روش، کمک می کند تا پیام شما به راحتی و سریع به مهمانان شما منتقل شود، چرا که هیچ نیازی به ارسال پستی نیست و کافی است که یک ایمیل یا پیام مستقیم از طریق شبکه های اجتماعی واتس آپ، تلگرام و... برای دعوت مهمانان فرستاده شود.

در نهایت، برای طراحی کارت دعوت دیجیتالی خود، باید به چند نکته کلیدی توجه کنید. در ابتدا، باید به انتخاب طرح و استایل متناسب با رویدادتان توجه کنید. سپس، از تکنیک های دیجیتالی مانند افکت های شاد و جذاب استفاده کنید.

 

برای طراحی کارت عروسی دیجیتال چه نرم افزارهایی نیاز داریم؟

شما با توانایی سطح متوسط در کار با برنامه های گرافیکی و نصب 3 نرم افزار افتر افکت، فتوشاپ و میرعماد میتوانید به سادگی و در منزل در کنار خانواده کارت عروسی دیجیتال خود را طراحی و مهمانها را متحیر کنید.

سخت افزار کامپیوتر پیشنهادی برای اجرای نرم افزار طراحی کارت دیجیتال چه مشخصاتی دارد؟

حداقل سیستم مورد نیاز پنتیوم 4 با رم 3 گیگ و ویندوز 7 به راحتی پاسخگوی نیاز شما جهت طراحی و رندر گرفتن کارت عروسی دیجیتال در زمان کوتاه خواهد بود.

قالب های آماده طراحی کارت عروسی دیجیتال

برای شروع پروژه کارت عروسی دیجیتال کد D1 را از این قسمت دانلود نمایید و مطابق راهنما شخصی سازی های دلخواه را روی فایل انجام دهید.

با استقبال شما عزیزان برآنیم بزودی فایل همه پروژه ها را با هزینه ای بسیار اقتصادی برای دانلود در هیمن قسمت قرار دهیم تا بتوانید کارت عروسی دیجیتال دلخواهتان را به سادگی طراحی و مهمانها را شگفت زده کنید.

 کارت عروسی دیجیتال کد D3

 

 کارت عروسی دیجیتال کد D2

 

 کارت عروسی دیجیتال کد D1

 کارت عروسی دیجیتال کد D6

 

 کارت عروسی دیجیتال کد D5

 

 کارت عروسی دیجیتال کد D4

 کارت عروسی دیجیتال کد D9

 

 کارت عروسی دیجیتال کد D8

 

 کارت عروسی دیجیتال کد D7

 کارت عروسی دیجیتال کد D12

 

 کارت عروسی دیجیتال کد D11

 

 کارت عروسی دیجیتال کد D10

 کارت عروسی دیجیتال کد D15

 

 کارت عروسی دیجیتال کد D14

 

 کارت عروسی دیجیتال کد D13

 کارت عروسی دیجیتال کد D18

 

 کارت عروسی دیجیتال کد D17

 

 کارت عروسی دیجیتال کد D16

 کارت عروسی دیجیتال کد D21

 

 کارت عروسی دیجیتال کد D20

 

 کارت عروسی دیجیتال کد D189

 کارت عروسی دیجیتال کد D24

 

 کارت عروسی دیجیتال کد D23

 

 کارت عروسی دیجیتال کد D22

 کارت عروسی دیجیتال کد D27

 

 کارت عروسی دیجیتال کد D26

 

 کارت عروسی دیجیتال کد D25

 کارت عروسی دیجیتال کد D30

 

 کارت عروسی دیجیتال کد D29

 

 کارت عروسی دیجیتال کد D28

 کارت عروسی دیجیتال کد D33

 

 کارت عروسی دیجیتال کد D32

 

 کارت عروسی دیجیتال کد D31

 کارت عروسی دیجیتال کد D36

 

 کارت عروسی دیجیتال کد D35

 

 کارت عروسی دیجیتال کد D34

 کارت عروسی دیجیتال کد D39

 

 کارت عروسی دیجیتال کد D38

 

 کارت عروسی دیجیتال کد D37

 کارت عروسی دیجیتال کد D42

 

 کارت عروسی دیجیتال کد D41

 

 کارت عروسی دیجیتال کد D40

 کارت عروسی دیجیتال کد D45

 

 کارت عروسی دیجیتال کد D44

 

 کارت عروسی دیجیتال کد D43

 کارت عروسی دیجیتال کد D48

 

 کارت عروسی دیجیتال کد D47

 

 کارت عروسی دیجیتال کد D46

 کارت عروسی دیجیتال کد D51

 

 کارت عروسی دیجیتال کد D50

 

 کارت عروسی دیجیتال کد D49

 

 

 کارت عروسی دیجیتال کد D53

 

 کارت عروسی دیجیتال کد D52

 

 افتر افکت و طراحی کارت عروسی دیجیتال

برای طراحی کارت دعوت دیجیتالی، می‌توانید از نرم‌افزارهای متنوعی استفاده کنید. یکی از نرم افزارهایی که برای طراحان و تولیدکنندگان کلیپ‌های ویدیویی خلاقانه و کارت دعوت دیجیتالی مورد استفاده قرار می‌گیرد، نرم‌افزار "افتر افکت" است. به کمک افتر افکت، می‌توانید کلیپ‌های ویدئویی خلاقانه، کارت‌های دعوت و رسانه‌هایی دیجیتالی دیگری را طراحی کنید.

افتر افکت یک نرم افزار طراحی ویدیویی بسیار حرفه‌ای و خلاقانه است. این نرم افزار به شما اجازه می‌دهد تا به سادگی کلیپ‌های ویدیویی با کیفیت بالا، افکت‌های ویژه، ترانزیشن‌های خلاقانه و صداهای فوق العاده طراحی کنید. برای شروع، شما باید درک کاملی از قابلیت های این نرم‌افزار داشته باشید که به شما کمک می‌کند تا به شکل حرفه‌ای و مناسب به رویداد خود یا محصول خود بپردازید.

برای تولید کلیپ ویدیویی کارت دعوت با استفاده از افتر افکت، لازم است که به چند نکته کلیدی توجه کنید. از جمله، انتخاب بسته افکت و طرح با توجه به رویداد و موضوعی که برای دعوتنامه در نظر دارید. همچنین باید به رنگ‌ها، فونت‌ها، حرکات و افکت‌های ویژه توجه کرد تا ایجاد کارت دعوتی متفاوت و شگفت انگیز.

یکی از نکات مهم در طراحی کلیپ ویدیویی کارت دعوت دیجیتالی این است که باید به زمان‌بندی مناسب اسلایدها توجه کرد. زمان‌بندی درست اجازه می‌دهد تا کارت دعوت، جذاب‌ترین و متفاوت‌ترین قسمت‌های رویدادتان را برای مخاطبان پوشش دهد. از طرفی، انتخاب فونت مناسب هم برای خوانایی باالا بسیار مهم است.

جهت استفاده بهینه از افتر افکت برای طراحی کلیپ ویدیویی کارت دعوت دیجیتالی، باید با قابلیت های این نرم‌افزار آشنا شوید .

 

آموزش آماده کردن اسلایدهای کارت دعوت دیجیتال در نرم افزار فتوشاپ

برای این بخش از کار میتوانید توسط فتوشاپ و استفاده از فایل های آماده فونت کارت عروسی اسلایدهای خلاقانه و بسیار زیبا طراحی نمائید.

آموزش طراحی فونت کارت عروسی در میرعماد

برای این بخش از کار میتوانید توسط فتوشاپ و استفاده از فایل های آماده فونت کارت عروسی اسلایدهای خلاقانه و بسیار زیبا طراحی نمائید.

 

 

 

 

 

 

 

مجوزها و نماد اعتماد الکترونیک (تولیدی کارت عروسی)

همراه: 09120244511 - 77123703 - 77325899 فروشگاه کارت عروسی جوانه از سال 1385 با عشق ❤️ در کنار عروس و دامادهای نازنین.