• پیغام رسان شادی های شمائیم ❤️

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

آشنایی با چاپ دیجیتال و طلاکوب کارت عروسی

تصاویر + قیمت ها

 انواع چاپ در بازار کارت عروسی

1-چاپ دیجیتال

رایج ترین و سریعترین چاپی که برای داخل کارت عروسی میتوان از آن استفاده کرد چاپ دیجیتال است،چاپ دیجیتال توسط دستگاه های چاپ صنعتی دیجیتال رنگی انجام میشود، در چاپ دیجیتال به سلیقه و دلخواه شما میتوان متن ها را تک رنگ مشکی، قهوه ای و یا ترکیبی از هر رنگی که با تم زمینه کارت هماهنگی و هارمونی بیشتری داشته باشد استفاده کرد. هزینه چاپ دیجیتال بر اساس هر فرم چاپ (100 عدد) محاسبه میگردد و برای تعداد کمتر از 100 عدد به دلیل صرف زمان جهت طراحی و آماده سازی فایل نهایی جهت چاپ نیز همان هزینه یک فرم محاسبه میگردد.

در حال حاضر هزینه هر فرم (100 عدد) چاپ دیجیتال 220 هزار تومان می باشد و به ازای تعداد بیشتر از 100 عدد مبلغ 2200 تومان به ازای هر کارت به مبلغ فاکتور اضافه میگردد. قیمت مناسب این نوع چاپ را میتوان با مقایسه هزینه هر برگ فتوکپی سیاه و سفید در سطح شهر (هر برگ لااقل 2000 تومان) به صورت سرانگشتی متوجه شد که چاپ دیجیتال برای کارت عروسی بسیار اقتصادی و مقرون به صرفه است.

 

 

 

2-طلاکوب اسامی لاتین روی پاکت

 برای زیبایی بیشتر کارت عروسی در برخی مدل از کارتها بخشی جهت چاپ طلاکوب اسامی عروس و داماد به لاتین در نظر گرفته شده است، حداقل تعداد کارت برای سفارش چاپ طلاکوب 60 عدد می باشد. زمان آماده سازی طلاکوب روی پاکت در صورت موجود بودن کلیشه آماده اسم عروس و داماد یک روز کاری می باشد. در حال حاضر کلیشه اکثر اسامی دختر و پسر را آماده داریم و معمولا نیازی به ساخت کلیشه مجدد لاتین اسامی نیست و طبیعتا هزینه ای هم از این بابت، برای مشتری محاسبه نمیگردد.

 

3-طلاکوب متن داخل کارت

برای برخی مشکل پسندان در برخی از کارتهای عروسی میتوان از چاپ طلاکوب برای متن و مشخصات داخل کارت استفاده کرد، چاپ طلاکوب داخل کارت نیازمند ساخت کلیشه و در نظر گرفتن 4 الی 5 روز کاری برای این منظور می باشد. به دلیل هزینه بالای ساخت کلیشه این نوع چاپ را میتوان گرانترین نوع چاپ کارت عروسی ها دانست، با صرف این زمان و این مقدار هزینه طبیعتا سفارش کارت در تعداد کم با این نوع چاپ به هیچ وجه منطقی و اقتصادی نخواهد بود و تنها در صورتی که تعداد مهمانهای شما بیشتر از 400-500 نفر هستند و حداقل 200 عدد کارت عروسی برای دعوت مهمانها نیاز دارید پیشنهاد ما میتواند استفاده از این نوع چاپ در کارت عروسی زیبایتان باشد.

 

 

 

 

 

 

 

 

مجوزها و نماد اعتماد الکترونیک (تولیدی کارت عروسی)
همراه: 09120244511 - 77123703 - 77325899 فروشگاه کارت عروسی جوانه از سال 1385 با عشق ❤️ در کنار عروس و دامادهای نازنین.