• پیغام رسان شادی های شمائیم ❤️

 

لیست جهیزیه قدیمی

سیر تحول کارت عروسی 

همانطور که می دانید امروزه برای دعوت رسمی مهمانها به جشن عروسی  از کارت عروسی استفاده میکنیم و هر عروس و دامادی به محض شروع برنامه ریزی برای مراسم عروسی ناخودآگاه به دعوت مهمانها توسط کارت عروسی متوسل شده و با اندکی جستجو کارت عروسی مراسم خود را...

اینترنتی تهیه و یا حضوری و با مراجعه به فروشگاه های کارت عروسی خرید خود را انجام داده است، ولی همیشه در بین همه عروس و داماد ها هستند افرادی که به دنبال سورپرایز کردن مهمان ها و ایده های جدید و نو باشند. در این مطلب برای شما که در این گروه از عروس و داماد ها هستید مقاله ای آماده کردیم که امیدواریم مطالعه آن برای شما سودمند باشد. 

 تاریخچه کارت عروسی

برای رسیدن به ایده های جدید و ایجاد نوآوری در کارت عروسی ابتدا نیاز هست سیر تکاملی و پیشینه کارت عروسی را با هم مرور کنیم.

در اروپا و به طور کل غرب قبل از عصر رنسانس به عبارتی اواخر قرون وسطی در زمانی که قدرت حاکم بر جامعه در دست راهبان مسیحی و کلیساها بود و عوام زیر سلطه کلیسا بودند و از خواندن و نوشتن و سواد آموزی بی بهره بودند طبیعتا دعوت و اطلاع رسانی افراد به صورت شفاهی انجام میشده ولی به مرور با نزدیک شدن به دوران مدرسی و افول قدرت کلیسا ها و قیام مردم و کشاورزان و تسلط بر کلیساها و دست یافتن به کتابخانه ها به مرور سوادآموزی و توانایی خواندن و نوشتن به سطوح کلی جامعه راه یافت.

  

کارت عروسی قدیمی

 

 

سیر تحول کارت عروسی

 

 

 

 

کیف پولدریافت هدایای ویژه با فعالسازی کیف پول تا پایان کرونا