• پیغام رسان شادی های شمائیم ❤️

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

 

لیست جهیزیه قدیمی

سیر تحول کارت عروسی 

همانطور که می دانید امروزه برای دعوت رسمی مهمانها به جشن عروسی  از کارت عروسی استفاده میکنیم و هر عروس و دامادی به محض شروع برنامه ریزی برای مراسم عروسی ناخودآگاه به دعوت مهمانها توسط کارت عروسی متوسل شده و با اندکی جستجو کارت عروسی مراسم خود را...

اینترنتی تهیه و یا حضوری و با مراجعه به فروشگاه های کارت عروسی خرید خود را انجام داده است، ولی همیشه در بین همه عروس و داماد ها هستند افرادی که به دنبال سورپرایز کردن مهمان ها و ایده های جدید و نو باشند. در این مطلب برای شما که در این گروه از عروس و داماد ها هستید مقاله ای آماده کردیم که امیدواریم مطالعه آن برای شما سودمند باشد. 

 تاریخچه کارت عروسی

برای رسیدن به ایده های جدید و ایجاد نوآوری در کارت عروسی ابتدا نیاز هست سیر تکاملی و پیشینه کارت عروسی را با هم مرور کنیم.

در اروپا و به طور کل غرب قبل از عصر رنسانس به عبارتی اواخر قرون وسطی در زمانی که قدرت حاکم بر جامعه در دست راهبان مسیحی و کلیساها بود و عوام زیر سلطه کلیسا بودند و از خواندن و نوشتن و سواد آموزی بی بهره بودند طبیعتا دعوت و اطلاع رسانی افراد به صورت شفاهی انجام میشده ولی به مرور با نزدیک شدن به دوران مدرسی و افول قدرت کلیسا ها و قیام مردم و کشاورزان و تسلط بر کلیساها و دست یافتن به کتابخانه ها به مرور سوادآموزی و توانایی خواندن و نوشتن به سطوح کلی جامعه راه یافت.

  

کارت عروسی قدیمی

 

 

سیر تحول کارت عروسی

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

مجوزها و نماد اعتماد الکترونیک (تولیدی کارت عروسی)
همراه: 09120244511 - 77123703 - 77325899 فروشگاه کارت عروسی جوانه از سال 1385 با عشق ❤️ در کنار عروس و دامادهای نازنین.