• پیغام رسان شادی های شمائیم ❤️

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

اهمیت کارت عروسی ، کارت عروسی

چرا کارت عروسی اهمیت دارد؟

بسته به نظر شخصی که از چه زاویه ای بررسی کنید، می توانید به این پرسش پاسخ  دهید.  ما نیز در این پست سعی داریم شما را برای یافتن  معیارهای خودتان کمک کنیم.

همانطور که اطلاع دارید، روز عروسی،  بزرگترین اتفاق زندگی هر دختر و پسری است.  این روز از همه لحاظ رویایی و منحصر به فرد بوده و برای همین اهمیت زیادی دارد. ما در روز عروسی تلاش می کنیم  همه چیز کامل باشد، برای  همین منظور  دوست داریم کارهایمان منظم و دقیق پیش رود....

کار های زیاد  در روز عروسی داریم ، برای همین به همه چیز توجه می کنیم، از گل رومیزی تا لیست خرید و نوع پذیرایی و ... .  به نظر می رسد به علت مشغله ی زیاد کارت عروسی آخرین گزینه ی ما برای برنامه ریزی باشد  که به ذهنمان می رسد  ولی نتیجه واقعا برعکس چنین تصوری  است!

 

تدارکات عروسی ، خدمات عروسی

 

کارت عروسی شما اولین تصویر ذهنی هست که به میهمانان خواهید داد!  با رونمایی از کارت عروسی  انتظارات آنها  از چیزی که  اتفاق  خواهد افتاد در ذهن نقش می بندد.

همانطور که مستحضرید اولین تصویر ماندگار است.  میهمانان از اینکه شما به آنها توجه کرده اید و همچنین صحنه ای لذت بخش مهیا کردید، تا خاطرات یک روز شاد و خاص خود را با آنها در میان بگذارید، خوشحال می شوند.

احتمالا  میهمانان  شما در یک سال گذشته  چندین دعوت به عروسی  داشته اند.  با این حال کارت دعوت منحصر به فرد شما می تواند، کمی برایشان عجیب و پراحساس باشد.  انتخاب خوب کارت دعوت باعث رفتار متفاوت تری  با شما می شود.

 

  دعوت به عروسی ، رونمایی از کارت عروسی

 

کارت دعوت اطلاعات فراوانی دارد که هنگام برنامه ­ریزی برای جزئیات جشن عروسی متذکر می شود که چیزی از  قلم نیفتاده باشد.  پس ضرورت است اطلاعات مهم مانند محل جشن، تاریخ برگزاری، زمان  میهمانی و سایر جزئیات قابل توجه در آن گنجانده شود.

بعضی میهمانان ممکن است از کیلومترها فاصله برای جشن شما سفر کنند، که طریقه ی دعوت و اطلاع رسانی مناسب شما برای صرفه جویی در هزینه،  وقت و اینکه سفری آسوده خاطر داشته باشند کمک زیادی خواهد کرد. برای این منظور پیشنهاد ما استفاده از کارت عروسی دیجیتال است.

 

کارت عروسی دیجیتال

 

همین طور ممکن است  شما به عنوان  میزبان خوب و با کلاس بخواهید جزئیات بیشتری از نحوه ی جشن عروسی اعلام کنید تا یک روز  بدون استرس و  با برنامه  برای مهمانانتان تضمین کنید، جزئیات شامل  وعده های پذیرایی،  امکانات راحتی،  نحوه ی برگزاری یا  هر چیزی که به نظرتان عاقلانه است قبل از جشن گفته شود را  در نظر بگیرید.

دوستان توجه کنند که کارت دعوت عروسی مکانی است که  برنامه  روز بزرگ زندگی شما در آن درج می شود. پس منطقی است که برای انتخاب تک تک جزئیات آن وقت بگذارید.

سعی داشتیم  اهمیت  کارت عروسی  را  برایتان از  زاویه های  مختلف بیان کنیم. شما با در نظر گرفتن شرایط خود می توانید گزینه هایی اضافه یا کم کنید تا احساس درونی شما را انتقال دهد.

 

wedding planner ، لیست برنامه عروسی

 

شاید برای شما جالب  باشد که برای جشن عروسی کارهای متفاوت دیگری نیز می توانید انجام دهید تا کیفیت جشن شما بالاتر رود مثلا:

  • تهیه ی کارت تشکر از مهمانان و ارسال آن پس از روز جشن عروسی
  • دعوت مهمانها توسط کارت عروسی دیجیتال از طریق فضای مجازی با تلگرام ، واتس آپ و اینستا
  • ارسال لوکیشن تالار یا محل برگزاری مراسم جشن عروسی از طریق تلگرام یا واتس آپ
  • تهیه کارت پاسخ میهمانان  (S.V.P)   می تواند گزینه ای منحصر به فرد باشد که درخواست می کنید « لطفا برای تأیید دعوتنامه پاسخ دهید».  اینکار باعث می شود  شما به نوبه خود برنامه ریزی را به گونه ای انجام دهید که کارها به آسانترین روش و به زیبایی انجام گیرد و همین طور صرفه جویی هزینه داشته باشید.

 

 

 

 

 

 

 

 

مجوزها و نماد اعتماد الکترونیک (تولیدی کارت عروسی)

همراه: 09120244511 - 77123703 - 77325899 فروشگاه کارت عروسی جوانه از سال 1385 با عشق ❤️ در کنار عروس و دامادهای نازنین.