• پیغام رسان شادی های شمائیم ❤️

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

 

خرید کارت عروسی

نکات مهم انتخاب کارت دعوت عروسی کدامند؟

کارت دعوت عروسی برای  عروس و داماد جذابیت ویژه ای دارد. برای همین منظور در اینجا نکاتی را خواهیم گفت که کمک  می کند انتخاب راحتری داشته باشید .

اگر در زمان انتخاب کارت عروسی  اندکی باحوصله باشید میتوان پیش بینی کرد انتخاب منحصر به فرد و درخشانی خواهید داشت.

 • مدل کارت عروسی

مدل کارت دعوت، بستگی به حال و هوای جشن عروسی و تم عروسی شما دارد. برای مثال برگزاری مراسم  عروسی در فضای باز یا سالن می تواند تفاوتی در انتخاب شما ایجاد کند. اگر زوجی  امروزی هستید یا پایبند به  رسم ورسوم  میتواند تفاوت ایجاد کند.

 اگرظاهر کارت دعوت به حال و هوای جشن شما  نزدیک باشد، انتظار می رود می توانید روز درخشانی برای مهمانان خود برنامه ریزی کنید.

بنابراین با توجه به نوع جشن خود و توافق طرفین تم عروسی خود را مشخص کنید.

 • نوشته ی روی کارت عروسی

نوشته ی روی کارت عروسی در واقع جمله ای است که شما به مهمانان می گویید . اگر در خاطرات خود شعر یا متن خوبی کنار گذاشتید می توانید آنرا بنویسید یا اگر زوج با استعدادی هستید می توانید باهم جمله ای بنویسید. یا اگر علاقه مند به حفظ سنت ها و آئین باشید میتوانید از شعر با گویش محلی استفاده کنید.

شعر کارت عروسی ، شعر محلی برای کارت عروسی

ولی اگر باز نتوانستید نگران نباشید جملات ساده برای کارت عروسی را می توانید ازفروشنده تقاضا کنید تا شما را راهنمایی کند. نوشته‌ی روی کارت دعوت  مثل تم  عروسی شخصی و سلیقه‌ای است.

فونت مناسب برای نوشته روی کارت عروسی

یک نوشته یا شعر زیبا و خواندنی اگر با فونت نامناسب نوشته شود، اصلا به دل نمی‌نشیند و شاید حتی خوانده هم نشود. در انتخاب فونت به نکات زیر توجه کنید:

 1. خوانایی : فونت شما نیاز دارد تا حد امکان خوانا باشد تا نوشته های شما برای مهمانان به راحتی خوانده شود.
 2. زیبایی: در کنار خوانایی فونت مناسب باید زیبا جلوه کند.

 

 • شخصی سازی کارت عروسی

همانطور که مستحضرید شخصی کردن کارت دعوت عروسی در ثبت خاطرات بیاد ماندنی اهمیت زیادی دارد. هر چه قدر کارت دعوت به روحیه و سلیقه شما نزدیک تر باشد، بهتر به دل مهمانان می‌نشیند.

شخصی سازی حد و مرزی دارد. معمولا مهمانان را بر اساس دوری و نزدیکی به چند دسته تقسیم می کنند و بر اساس میزان صمیمت به آنها کارت دعوت مشخصی می دهند.

مثلا اگر قصد دارید عکس اسپرتی داخل کارت دعوت قرار دهید، بهتر است آنرا برای بزرگترها و دوستان خانوادگی نفرستید یا یادداشت‌های بامزه‌ را فقط  داخل پاکتی که قرار است برای دوستان ارسال شود قرار دهید.

کارت عروسی اسپرت ، شخصی سازی کارت عروسی

 

 • هزینه کارت عروسی

 همانطور که مستحضرید  قیمت کارت دعوت عروسی به مدل و جنس  بستگی دارد. در حال حاضر کارت‌ واراداتی  و کارت‌ چوبی نمونه های پرهزینه بازار هستند. به طور کلی  قیمت کارت‌های عروسی در حال حاضر بین 500 تا 3000 تومان است.
مبلغ نهایی کارت دعوت معادل قیمت کارت خام (لایی و پاکت) + طراحی و خطاطی (کلیشه) + چاپ می باشد. در بعضی مواردنیاز به چاپ طلاکوب یا نقره کوب  روی پاکت هست که به رقم نهایی اضافه می گردد.

 

چاپ طلاکوب و نقره کوب کارت عروسی

 

 • مدت زمان آماده سازی کارت عروسی

اگر کارت دعوت شما طرح خاصی نداشته باشد، معمولا 2 روز بعد از ثبت سفارش آماده تحویل خواهد بود. در غیر این صورت باید چیزی حدود 5 روز صبر کنید.

نکته اینکه به یاد داشته باشید که نمونه  اولیه  کارت دعوت را قبل ازچاپ نهایی بررسی کنید تا اشکالی در جزئیات نداشته باشد.

 

 • نکات ضروری

 

 • اگر دوست دارید مهمانان شما برای پیدا کردن آدرس به دردسر نیفتند یا  با تاخیر به جشن شما نرسند  کروکی محل برگزاری جشن را می توانید داخل پاکت کارت دعوت قرار دهید و یا درصورت ارسال کارت عروسی دیجیتال لوکیشن تالار یا محل برگزاری مراسم را نیز تسوط تلگرام یا واتس آپ برای مهمان ها ارسال کنید.

 

کروکی محل برگزاری جشن

 

 • به هنگام  سفارش می توانید  دو یا سه نمونه کارت همراه داشته باشید. تا به هنگام خرید الکترونیکی یا حضوری  راحتر انتخاب کنید.

 

 • پیش از چاپ نهایی کارت، با دقت زمان و مکان جشن را چک کنید و مطمئن شوید که تاریخ مورد نظرتان دقیقا مصادف با همان روز هفته باشد.

 

 • در پر کردن کارت دعوت و نوشتن نام مهمانان حساس باشید! چون از نظر روانی بر ذهن مهمانان تاثیر دارد.

 

در این پست سعی کردیم شما را به نکات ضروری انتخاب کارت دعوت عروسی آشنا کنیم. امروزه با خرید الکترونیکی می توان راحتر از خرید حضوری کارت دعوت تهیه کرد.

 

 

 

 

 

 

 

مجوزها و نماد اعتماد الکترونیک (تولیدی کارت عروسی)

همراه: 09120244511 - 77123703 - 77325899 فروشگاه کارت عروسی جوانه از سال 1385 با عشق ❤️ در کنار عروس و دامادهای نازنین.