• پیغام رسان شادی های شمائیم ❤️

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

تفاوت چاپ نقره کوب و ریسو نقره ای چیست؟

انتخاب نوع چاپ در زیبایی سفارش شما اهمیت بسیاری دارد. برای همین منظور در اینجا نکاتی را خواهیم گفت که کمک می کند انتخاب راحتتری برای گزینه چاپ داشته باشید .

 برای سفارش کارت دعوت مخصوصا کارت ترحیم و کارتهایی که رنگ زمینه مشکی و تیره دارند همانطور که در تصویر می بینید نیاز به نوع متفاوتی از چاپ است که با چاپ دیجیتال یا افست یا ملخی که بر روی زمینه کاغذ سفید رنگ قابل اجرا هست تفاوت دارد . برای این منظور تنها دو گزینه رایجتر وجود دارد که بر روی کاغذ زمینه مشکی یا رنگ های تیره قابل انجام است. که عبارتند از:

1- چاپ نقره کوب

2- ریسو نقره ای

 

چاپ کارت ترحیم ، چاپ کارت ختم

 

در زیر برای ساده تر شدن موضوع این دو نوع چاپ را برای یک سفارش کارت ترحیم با هم بررسی میکنیم:

 

چاپ نقره کوب کارت ترحیم

در این نوع چاپ نیاز به ساخت کلیشه فلزی از طرح که شامل متن،نام، تاریخ، ساعت برگزاری مراسم و نشانی می باشد که معمولا یک روز کاری زمان برای تهیه آن نیاز است. پس از آماده شدن کلیشه فرآیند چاپ بر روی کارت ترحیم قابل اجراست.

از مزایای این نوع چاپ کیفیت فوق العاده از جمله تمیزی ، خوانایی، براقی و زیبایی مثال زدنی کار نهایی است، زمان مورد نیاز برای چاپ کارت ترحیم با این روش معمولا یک الی دو روز بیش از نوع چاپ با ریسو نقره ای خواهد بود که دلیل آن هم زمان مورد نیاز ساخت کلیشه فلزیست.

 

نمونه چاپ نقره کوب

 

چاپ ریسو نقره ای کارت ترحیم

مسئله وفات و درگذشت عزیزان امری اجتناب ناپذیر همچنین غیر قابل پیش بینی و زمانبندی است (بجز مراسم چهلم و سالگرد) به همین دلیل صاحب مجلس و نزدیکان در زمانبندی و برنامه ریزی برای برگزاری مراسم ختم و دعوت آشنایان و بستگان جهت شرکت در مجلس ختم زمان زیادی نداشته و تقاضا دارند که هرچه سریعتر کارت ترحیم جهت اطلاع رسانی آماده و تحویل گردد.

بدین منظور پیشنهاد ما این است پس از انتخاب مدل کارت، برای انجام بحث چاپ استفاده از چاپ ریسو نقره ای ایست که هم سریعتر و هم مقرون به صرفه تر از نوع چاپ نقره کوب است ولی لازم به ذکر است که این نوع چاپ زیبایی و شفافیت چاپ نقره کوب را ندارد.

از ویژگی های چاپ ریسو کارت ترحیم زمان سریعتر آماده شدن سفارش که اغلب 1 یا 2 روز کاری است و همچنین هزینه نهایی بسیار پایین و اقتصادی آن میتوان نام برد. در ادامه مجددا نمونه ای از چاپ نقره ای و نقره کوب کارت ترحیم را جهت مقایسه و شناخت بیشتر نوع چاپ خواهیم آورد.

 

چاپ ریسو کارت ترحیم

 

در این پست سعی کردیم شما را به نکات مهم انتخاب نوع چاپ نقره کوب و ریسو نقره ای آشنا کنیم.امروزه با خرید الکترونیکی همراه با اطلاعات دقیق و شفاف می توان راحتر و ارزان تر از خرید حضوری کارت دعوت ترحیم و عروسی تهیه کرد.

مجوزها و نماد اعتماد الکترونیک

مجوزها و نماد اعتماد الکترونیک (تولیدی کارت عروسی)
از سال 1385 فروشگاه کارت عروسی جوانه با عشق ❤️ در کنار عروس و دامادهای نازنین.