• پیغام رسان شادی های شمائیم ❤️

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

چاپ کارت ترحیم

تفاوت  نقره کوب و چاپ نقره ای چیست؟

انتخاب نوع چاپ در زیبایی سفارش شما اهمیت بسیاری دارد. برای همین منظور در اینجا نکاتی را خواهیم گفت که کمک می کند انتخاب راحتتری برای گزینه چاپ داشته باشید .

5 نکته ضروری که در هنگام سفارش کارت ترحیم باید به آن توجه داشته باشید:

در خرید کارت ترحیم باید از مراکز معتبر و قابل اعتماد خرید کنید تا از بروز مشکل و اشتباهات املایی و چاپی جلوگیری شود. همچنین باید موارد زیر را در نظر داشت:

نکته 1-قبل از خرید کارت ترحیم باید بدانید که این کارت‌ها به دو دسته کلی تقسیم می‌شوند: کارت‌های حاضری و کارت‌های شخصی‌سازی شده. کارت‌های حاضری، کارت‌هایی با طرح‌های شیک و متنوع هستند که معمولاً شامل متن‌های آماده هستند و فقط لازم است نام فرد فوت شده را روی کارت بنویسید. این کارت‌ها را می‌توانید با قیمت‌های ارزانتری تهیه کنید. کارتهای شخصی سازی شده که بر اساس سلیقه شما طراحی و پس از تایید شما چاپ میشوند.

نکته 2-قبل از سفارش کارت ترحیم لیستی از مهمانان و تعداد خانواده ها تهیه نمایید و در هنگام سفارش به تعداد مورد نیاز کارت ترحیم سفارش دهید.

نکته 3- در هنگام خرید کارت ترحیم باید تعیین کنید که کدام مراسم ترحیم را می‌خواهید برای این کارت استفاده کنید؟ (مراسم چهلم، سالگرد یا یادبود)

نکته 4- تاریخ و ساعت برگزاری مراسم را با تالار فیکس کنید تا پس از چاپ کارت ترحیم مشکلی از این بابت پیش نیاید.

نکته 5-آدرس دقیق تالار را به نحوی که مهمانها راحتتر بتوانند به محل برگزاری مراسم مراجعه کنند در هنگام سفارش کارت ترحیم ثبت کنید. در صورت نیاز میتوانید کروکی تالار را از تالار تهیه و به تعداد کارتها چاپ و همراه هر کارت یک کروکی از آدرس محل برگزاری مراسم ختم به مهمانها بدهید.

 

انواع چاپ کارت ترحیم

 برای سفارش کارت دعوت مخصوصا کارت ترحیم و کارتهایی که رنگ زمینه مشکی و تیره دارند همانطور که در تصویر می بینید نیاز به نوع متفاوتی از چاپ است که با چاپ دیجیتال یا افست که بر روی زمینه کاغذ سفید رنگ قابل اجرا هست تفاوت دارد . برای این منظور تنها دو گزینه وجود دارد که بر روی کاغذ زمینه مشکی یا رنگ های تیره قابل انجام است. که عبارتند از:

1-  نقره کوب

2- چاپ نقره ای

 

چاپ کارت ترحیم ، چاپ کارت ختم

 

در زیر برای ساده تر شدن موضوع این دو نوع چاپ را برای یک سفارش کارت ترحیم با هم بررسی میکنیم:

 

چاپ نقره کوب کارت ترحیم

در این نوع چاپ نیاز به ساخت کلیشه فلزی از طرح که شامل متن،نام، تاریخ، ساعت برگزاری مراسم و نشانی می باشد که معمولا یک روز کاری زمان برای تهیه آن نیاز است. پس از آماده شدن کلیشه فرآیند چاپ بر روی کارت ترحیم قابل اجراست.

از مزایای این نوع چاپ کیفیت فوق العاده از جمله تمیزی ، خوانایی، براقی و زیبایی مثال زدنی کار نهایی است، زمان مورد نیاز برای چاپ کارت ترحیم با این روش معمولا یک الی دو روز بیش از نوع چاپ با ریسو نقره ای خواهد بود که دلیل آن هم زمان مورد نیاز ساخت کلیشه فلزیست.

 

نمونه چاپ نقره کوب کارت ترحیم

 

چاپ افست نقره ای کارت ترحیم

مسئله وفات و درگذشت عزیزان امری اجتناب ناپذیر همچنین غیر قابل پیش بینی و زمانبندی است (بجز مراسم چهلم و سالگرد) به همین دلیل صاحب مجلس و نزدیکان در زمانبندی و برنامه ریزی برای برگزاری مراسم ختم و دعوت آشنایان و بستگان جهت شرکت در مجلس ختم زمان زیادی نداشته و تقاضا دارند که هرچه سریعتر کارت ترحیم جهت اطلاع رسانی آماده و تحویل گردد.

بدین منظور پیشنهاد ما این است پس از انتخاب مدل کارت، برای انجام بحث چاپ استفاده از چاپ ریسو نقره ای ایست که هم سریعتر و هم مقرون به صرفه تر از نوع چاپ نقره کوب است ولی لازم به ذکر است که این نوع چاپ زیبایی و شفافیت چاپ نقره کوب را ندارد.

از ویژگی های چاپ ریسو کارت ترحیم زمان سریعتر آماده شدن سفارش که اغلب 1 یا 2 روز کاری است و همچنین هزینه نهایی بسیار پایین و اقتصادی آن میتوان نام برد. در ادامه مجددا نمونه ای از چاپ نقره ای و نقره کوب کارت ترحیم را جهت مقایسه و شناخت بیشتر نوع چاپ خواهیم آورد.

 

چاپ فوری کارت ترحیم

 

چاپ فوری کارت ترحیم

در این مطلب سعی کردیم شما را با نکات مهم در هنگام خرید کارت ترحیم و  انتخاب نوع چاپ نقره کوب و افست نقره ای آشنا کنیم.با خرید اینترنتی  می توانید راحتتر و سریعتر و البته بسیار ارزان تر از خرید حضوری کارت ترحیم شخصی سازی شده متناسب با سلیقه خودتان را سفارش دهید.

 

 

 

 

 

 

 

مجوزها و نماد اعتماد الکترونیک (تولیدی کارت عروسی)

همراه: 09120244511 - 77123703 - 77325899 فروشگاه کارت عروسی جوانه از سال 1385 با عشق ❤️ در کنار عروس و دامادهای نازنین.